Македонски | Shqip | English |

PROMENA NA REBRAST KLINEST REMEN VODNA PUMPA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 13 јул. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Резервни делови
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! Вршиме промена на ребраст и клинест ремен со затегнувачи и водна пумпа. ГРАТИС РАБОТНА РАКА. Екстра попуст за сите клиенти на Пазар 3! За детална понуда испратете слика на собраќајната дозвола на [email protected] / Viber 071 305 600 или прецизирајте марка + модел + мотор + број на киловати + година на производство на вашето возило + број на шасија + број на мотор. НЕ ОДГАВАРАМЕ НА БАРАЊА ЗА ПОНУДИ ВО КОМЕНТАР. БЛАГОДАРИМЕ. Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071 305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток