Македонски | Shqip | English |

PROMENA SET KUMPLUG LAMELA ZAMAEC POTISNA PLOCA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 23 јун. 19:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Резервни делови
НОВО*** Вршиме промена на СЕТ КУМПЛУГ (ПОТИСНА ПЛОЧА, ЛАМЕЛА, ЗАМАЕЦ) за сите возила. ГРАТИС РАБОТНА РАКА*** Екстра попуст за сите клиенти на Пазар 3*** За детална понуда испратете слика од собраќајната дозвола на [email protected] / Viber 071 305 600 или ИНБОКС. НЕ ОДГАВАРАМЕ НА БАРАЊА ЗА ПОНУДИ ВО КОМЕНТАР. БЛАГОДАРИМЕ. Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071 305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток