Македонски | Shqip | English |

PROMO FREMAX DISKOVI TOMEX PLOCKI GRATIS PROMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 13 јул. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Резервни делови
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! Вршиме продажба и ГРАТИС промена на диск-плочки од програмата на Tomex Brake Pads и дискови FREMAX ! Екстра цени за сите наши Pazar3 клиенти. За детална понуда испратете мејл на: [email protected] ( прецизирајте марка + модел + мотор + број на киловати + година на производство на вашето возило). Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток