Македонски | Shqip | English |

AUDI Q7 3.0TDI V6

Се продава од: Todorcev Денес 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Prodavam AUDI Q7 na Bugarski tabli,kupeno od Sofavto sofija. Dzipot e kompletno servisiran i odrzavan isklucivo vo ovlasten servis na Audi. Od oprema poseduva se.
Нема посетени огласи
Кон почеток