Македонски | Shqip | English |

AUDI S5

Се продава од: xxxx 08 јан. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

27 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 70 000 - 74 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S5
Se prodava audi S5 2008god.vo odlicna sostojba so ful oprema i pominati 70000km. Moze i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток