Македонски | Shqip | English |

BMW X5 FULL OPREMA -08

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 14 фев. 18:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 999 ЕУР   17 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
SE PRODAVA BMW X5 3.0 DIZEL FULL OPREMA 2008 NA BUGARSKI TABLICI. NE E MOZNA ZAMENA. CARINA VO MK +- 5.000€. INFORMACII NA TEL. 071 294 000
Нема посетени огласи
Кон почеток