Македонски | Shqip | English |

Ford Fusion

Се продава од: Ana Денес 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Друго
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fusion
Cena po Dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток