Македонски | Shqip | English |

MINI COUNTRYMAN 1.6 D NAVI PANORAMA FULL

Се продава од: dejan Денес 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 500 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: MINI
Модел: Countryman
MINI COUNTRYMAN 1.6 D 90ks na bmw so full oprema, napraven golem servis promeet set lamela i zamaec, nov agm akumulator, golema navigacija so karta na cela evropa, panorama krov, start/stop, multimedija so bluetooth, usb, jcw 18-ki al. felni so novi gumi, multifunkcionalen trokrak kozen volan so komandi, ambientalni svetla so 15 boi, klimatronik, elektrika na retrovizori i stakla, 2 kluca i mnogu dr.
moze zamena I za poskapo vozilo.
Нема посетени огласи
Кон почеток