Македонски | Shqip | English |

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

Се продава од: Marjan Вчера 03:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 200 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
So ful oprema klimatronik podizaci elektricni centralno i abs.Plateni se site davacki do registracija.Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток