Македонски | Shqip | English |

PONUDA NA MESECOT SERVIS ZA VW GOLF 4 1.9 TDI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 08 мај 21:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
SUPER PROMOTIVNA PONUDA; GOLEM SERVIS ZA VOLKSWAGEN GOLF 4 1.9 TDI; 5L MASLO + FILTRI ZA MASLO/VOZDUH; BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток