Македонски | Shqip | English |

SERVIS ZA SITE VOZILA NOVO VO BENELUX TUNING

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 13 јул. 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! Вршиме редовен сервис, промена на масло, филтри, сијалици, сопирачки ситеми, акумулатори, диск плочки. Рестарт и бришење на сите грешки во борд компјутер со Bosch KTS. Екстра попуст за сите Pazar3 клиенти! Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Нема посетени огласи
Кон почеток