Македонски | Shqip | English |

ODLICNA PONUDA NA STAN VO HROM 55м2

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 23 авг. 15:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

48 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 55 m2
Локација: Скопје, Скопjе
ШИФРА: 1702 Се продава комотен реновиран
полунаместен стан во Хром со вкупна површина од 55м2 и подрум 10м2 на високо приземје, позициониран на 3 страни исток,запад и север.Во близина има 2 осн.училишта и градинка,Кам маркет ,Стокомак и Тинекс.Станот е целосно реновиран со променета водоводна и електрична инсталација,поставена внатрешна изолација и сопствено парно греење.Има место за договор околу цената
Нема посетени огласи
Кон почеток