Македонски | Shqip | English |

TOP Garsonjera od 35m2 Taftalidje1

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС Вчера 09:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

37 800 ЕУР

Број на соби: 1
Адреса: skopje
Површина: 35 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Se prodava Garsonjera povrsina 35m2 vo Taftalidje1 na 7/10 kat nova gradba 12mesev 2019 vseliv centralno parno, odlicen pogled na Vodno vredi da se vidi cena 37800 evra .sifra 33167M
Нема посетени огласи
Кон почеток