Македонски | Shqip | English |

Gamo

Се продава од: Bunjamin 11 јул. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Студеничани, Скопjе
Опрема : Лов/Стрелаштво и Риболов
Se prodava vazdusna Gamo GX-40 4.5 410m/s So optika cena po dogovor ..
SAMO ZA LICA KOI POSEDUVAAT DOZVOLA ZA ORUZJE
Нема посетени огласи
Кон почеток