Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta -06 1.4 bezin

Се продава од: Ennce Harimoto 26 дек. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 МКД

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 10 000 - 14 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Шуто Оризари, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fiesta
Pali vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток