Македонски | Shqip | English |

Kombajn New holland

Се продава од: Viktor Вчера 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Карбинци, Штип
Возила : Комбајни
KOMBAJNI

NEW HOLLAND 8040 heder 3.66 motor ford klima,secka
NEW HOLLAND 8050 heder 3.66 motor ford klima
NEW HOLLAND 8050 heder 3.66 motor ford klima,secka
Нема посетени огласи
Кон почеток