Македонски | Shqip | English |

IMT 539

Се продава од: Joce Вчера 23:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Локација: Карбинци, Штип
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 539
Se prodava IMT 539 max socuvan 1991 god.. i plugovi imt577
Нема посетени огласи
Кон почеток