Македонски | Shqip | English |

IMT 539

Се продава од: Joce 22 авг. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.110 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 ЕУР

Локација: Карбинци, Штип
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 539
Imt 539 3800€
Plugovi 755 200€
Drlaca 4krilna 250€
Нема посетени огласи
Кон почеток