Македонски | Shqip | English |

Termo pecka Elint 4

Се продава од: emilija 15 мај 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 МКД

Локација: Штип
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
се продава термо печка со постолје на тркалца број 4 цената е 5000 денари
Нема посетени огласи
Кон почеток