Македонски | Shqip | English |

Masini za proizvodstvo na peleti

Се продава од: ivan Вчера 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

5 900 ЕУР

Локација: Штип
Prodavam komplet masini za proizvodstvo na peleti. Germansko poteklo. Skoro novi.
Paletarka-11KW
Tunel so mesalica-2KW

INFO NA TEL:
tel 078390095 ivan
tel 070676240
Нема посетени огласи
Кон почеток