Македонски | Shqip | English |

Mebel golema komoda

Се продава од: Petre Вчера 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
golema komoda - 5000 den
dve drveni komodi po 3000 den
bracen krevet - 5000 den
edinicen lezaj - 4000 den
trpezariska masa so 6 stolici - 3000 den
masicka za TV - 1000 den
Нема посетени огласи
Кон почеток