Македонски | Shqip | English |

Kancelariska masa i stolici

Се продава од: Ana 22 фев. 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР

Локација: Штип
Опрема : Маси и Столици
Se prodava kako nova malce koristeni kancelariska masa od polno masivno drvo so 3 kozeni stolici i edna golema kozena fotelja
Нема посетени огласи
Кон почеток