Македонски | Shqip | English |

Proizvodstvo na gradezna oprema Kajli Zapki Stegi

Оглас од претпријатие. Се продава од: Primat Stip, Lazo Jordanov 11 фев. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

65 МКД

Локација: Штип
Услуги : Занаетчии
Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

2. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транпортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг. Лазo Јорданов моб. 070 210776 тел.фах. 032 380375
[email protected]

.. цени и начин на плаќање по договор ..
.. производите се како на сликите...
.. побарајте не за се има договор..
.. 26 години Македонски Производи.
Нема посетени огласи
Кон почеток