Македонски | Shqip | English |

Kucka Posavec

Се продава од: Jovana\Dimce 12 јул. 21:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Штип
Миленичиња : Кучиња
Prodavam kucka posavec stara 1 god, kuckata e vakcinirana, cipirana I ima pasos. Za povise informacii kontaktirajte ne
Нема посетени огласи
Кон почеток