Македонски | Shqip | English |

Bandazi so gumi

Се продава од: Aleksandar 04 јун. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР

Локација: Штип
Опрема : Гуми и Бандажи
205 60 16 sava Letni gumi
Vozeni 3000 km samo
Samo gumi 8000 den
So bandazi 350 eura
Нема посетени огласи
Кон почеток