Македонски | Shqip | English |

Zimski gumi 235/45 R17 rezerva guma so bandaz

Оглас од претпријатие. Се продава од: Џоко Транс Вчера 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Опрема : Гуми и Бандажи
Продавам
- 4 (четири) Зимски Гуми возени само 3 месеци.
BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 235/45 R17 94 H FR
Произведени 2017 Ноември.

- 1(еден) Алуминиумски Бандаж со Гума во оригинална големина за резерва 235/45 Р16
Нема посетени огласи
Кон почеток