Македонски | Shqip | English |

Audi A4

Се продава од: kire 05 мај 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Prodavase dobro socuvano moze zamena za ponovo vozilo moze ina bg dae voziloto
Нема посетени огласи
Кон почеток