Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.7 Quatro

Се продава од: Martin 04 фев. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Колата е десен волан и е во одлична состојба со потполна документација за се.
Нема посетени огласи
Кон почеток