Македонски | Shqip | English |

Audi A8 4.0

Се продава од: Filip Nikolov Вчера 22:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A8
Kolata e vo odlicna sotojba redovno servisirana vo oficijalen servis i ima plus 4 zimski gumi so bandazi 18
Нема посетени огласи
Кон почеток