Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.7 tdi S-Line multitronik 7speed 180hp

Се продава од: Darko 20 јун. 14:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР   7 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
ДЕСЕН ВОЛАН!
-Топ Модел со се на него, S-Line ниво на опрема
-профилирани кожени греани седишта со масажери
-7 брзински мултитроник аутоматик
-18" Алу Бандажи со нови гуми
-сервисиран у Ауди сервис со комплетен сервис шо кошта повеќе од колата( доказ фактури)+ нови клешти и предни дискови, каиш и затегачи и нови шајбни, нови старт грејачи на цилиндрите, редовно сервисирана...
-ЦД ченџери 2, Сат. Нав,
Понудите КЕШ или замена со МК, БГ, УК кола или Џип со ваша доплата
Ја доплаќам само за PORSCHE CAYENNE 4.5
Нема посетени огласи
Кон почеток