Македонски | Shqip | English |

Bmw 320d

Се продава од: Volvo 14 мај 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Se prodava registrirana cela godina so zelen karton.
Нема посетени огласи
Кон почеток