Македонски | Shqip | English |

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

Се продава од: Stefan Денес 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 650 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Kolata e odlicna pali vozi full oprema registrirano
Нема посетени огласи
Кон почеток