Македонски | Shqip | English |

BMW 530D

Се продава од: Dalibor 18 авг. 21:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
BMW 530D 170kw 2007god.
Avtomatski menuvac,
registracija kasko do 19.06.2019 + zelen karton,
2 para badazi + zimski/letni gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток