Македонски | Shqip | English |

BMW X5 EKSTRA SOSTOJBA FUL OPREMA

Се продава од: Xxx 02 мај 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 999 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Bmw e vo top sostojba. servisiran i registriran. smeneto mu e ule vo menjac i filter. ule vo motor i site filteri. plocki predni zadni. novi gimi letni zimno. vozeni edna sezona kolara e so zelen karon. cenara ne e fiksna. ima mesto za dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток