Македонски | Shqip | English |

BMW X5 M-PAKET FUL OPREMA VO EKSTRA SOSTOJBA

Се продава од: xxx 20 авг. 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 999 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
BMW X5 M-PAKET 3.0 DIZEL FUL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRAN REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON KOLATA IMA EKSTRA POTROSUVACKA 9 litri na 100 km PRED MESEC DENA. SMENETO DISKOVI SO PLOCKI , JASTUCI OKOLU CENATA IMA MESTO ZA DOGOVOR NA LICE MESTO
Нема посетени огласи
Кон почеток