Македонски | Shqip | English |

Mazda 626

Се продава од: Koce Денес 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.820 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 300 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 626
Во одлична состојба спремна за тахи, регистрирана до Јули 2019 со зелен картон со фул опрема. Тел број за контакт 071308789 Коце
Нема посетени огласи
Кон почеток