Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180 CDI

Се продава од: Oliver 18 авг. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
Se prodava Mercedes A 180 cdi 80kw
Registracija MKD od 19/9-18
Ful oprema vo odlicna sostojba, napraven e servis.
Pominati 210000 km.

tel.
078410688

Нема посетени огласи
Кон почеток