Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz c klasse

Се продава од: tasev nikolce 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.220 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 250 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток