Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E220 cdi

Се продава од: Martin Вчера 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Mercedes-Benz E220
-11.2010 godina
-4 zimni gumi i bandazi 205/60/16
-4 letni gumi so bandazi 245/40/18 staveni pred 2000km Debica
-ujle vo motor i menjac smeneto pred 5000km Motul
-novi diskovi i plocki pred 8000km
-uvezena od germanija
-na BG tablici
Нема посетени огласи
Кон почеток