Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E220

Се продава од: manco 23 авг. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Kolata e vo odlicna sostojba.
kontakt na viber
Нема посетени огласи
Кон почеток