Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Ml 320 -08

Се продава од: Ivan 02 јун. 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 320
Se prodava Mercedes Ml 320.
Od oprema ima: greaci na predni sedista,zadni sedista greaci na volan,siber,avtomatsko zatvarajne na gepek,tempomat,sarzar so 6 cedinja,klima,navigacija,tempomat.
Kolata e donesena od Amerika i e za Amercki pazar.
Poveke info na 078246444
Нема посетени огласи
Кон почеток