Македонски | Shqip | English |

Nissan Juke

Се продава од: Мијалче 19 јул. 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 200 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Juke
Се продава Nissan Juke CDI 1.5 110KS
Увезена од Германија, регистриран до 12. 2019. Направен комплет сервис, промена на сите каиши, водна пумпа, филтри и улје. Возилото е со зимски гуми на алумински бандажи и друг сет со летни гуми на алумински бандажи вклучени во цената.
Нема посетени огласи
Кон почеток