Македонски | Shqip | English |

Opel Astra bertone

Се продава од: bojan 17 авг. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.180 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 850 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Se prodava Opel astra bertone 2.0 136hp so plin dizna so atest...smeneto set rebrest so vodena pumpa , ulje i site filtri ima led svetla,parking senzori, kozen salon so greaci na sedista , bord kompjuter..ispolirana so zastita
Нема посетени огласи
Кон почеток