Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 5008 avtom 1.6HDI -10

Се продава од: Дејан 31 јул. 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 5008
Одлично возило, увезено пред 3 години од CH.Во супер состојба, направен голем сервис на менувач и мотор, се функционира беспрекорно, нови гуми, рег. до 12.2019, најекономичен автоматик 5l отворено 7l град.Целосна опрема, климатроник, команди на волан F1, менувач на волан , ел пакет, парктроник, темпомат, борд компјутер, затемнети стакла и завеси и мн. др.
Нема посетени огласи
Кон почеток