Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT PARTNER 1.9 DIZEL Patnicko

Се продава од: Victory 13 мај 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Partner
Се Продава Пежо Партнер 2006 година
1.9 Дизел со поминати 210 илјади километри
од прв газда,
Максимално зачувано, регистрирано и редовно одржувано.
Возилото е патничко со 5 седишта
Замени не се прифатливи само кеш
Контакт телефони
Кире 070 210 380
Достапно 08 - 20 часот за информации
Трајче 077 951 234
Нема посетени огласи
Кон почеток