Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5 DCI EXCLUSIVE NAVI -11

Се продава од: Ljupco Cekov 17 авг. 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KAKO NOVO SO FUL OPREMA I KOMPLETNO ISPRAVNO

---KOMPLETNO SERVISIRANO SET REBRASTI VODNA PUMPA FULL MASLO FILTRI KOMPLET ---

KLIMA
NAVIGACIJA ( koja raboti )
START STOP
BORD
TEMPOMAT
ESP
ABS
ELEKTRIKA PROZORI
ELEKKTRIKA RETOVIZORI
5 BRZINI
SENZORI ZA DOZD
DESET AIRBEGA
KOMANDI NA VOLAN
FABRICKO OZVUCUVANJE
NOVI GUMI (michelin alpin )
DVE KARTICI
PERFEKTEN MOTOR
PREKRASEN ENTERIER
Нема посетени огласи
Кон почеток