Македонски | Shqip | English |

Renault Megane Scenic

Се продава од: Cvetko Вчера 08:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 999 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Prodavam Renaul Megane Scenic proizveden
1999 godina.
Pominati 167.000km.
Napraven komplet servis pred 15.000 km.
Klimata funkcionira perfektno.
Komplet 4 letni gumi so bandasi (vozeni edna sezona)+ 4 zimski gumi so bandasi(vozeni edna sezona).
Registrirana do mart 2019 godina so zelen karton dodeka trae registracijata.
Нема посетени огласи
Кон почеток