Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

Се продава од: Nikola Icov 10 септ. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

33 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Seat Ibiza 1.4 Benzin
Нема посетени огласи
Кон почеток