Македонски | Shqip | English |

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Се продава од: Mirko Вчера 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Toledo
Prodavam Seat Toledo so komplet taxi licenca validna uste 3godini, centralna so radio stanica, so nov akumulator, novi gumi , vozena 1 godina taxi.
Kolata e vo extra sostojba .Napraven komplet
servis bez denar vlozuvanje vo nea.
CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток