Македонски | Shqip | English |

VW GOLF itno

Се продава од: Daniel 23 авг. 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.550 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 400 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Беж
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava GOLF V, 2006 god, 66kw 1.9 tdi vo ekstra sostojba so komplet servis
Нема посетени огласи
Кон почеток